IPhone veya IPad Yedekleme ITunes Nasıl Geri Yüklenir

Ancak, LiberiOS Cydia'yı desteklemez, ancak Cydia substratının iOS on bir varyasyonunu güncellemesi gerektiğinden. LiberiOS ilk iOS onbir jailbreak ve araya girme süresinde iOS 11.2 varyasyonlarına yardımcı olmuyor. "Install TweakMo Jailbreak" düğmesine dokunun. Çince okumanın doğru yolunu bilmiyorsanız, bundan korkmayın ve gördüğünüz mor düğmeye dokunun. Ücretsiz bir örnek okuyun veya iOS için iPhone Kullanma Kılavuzu satın alın. 10. Apple Inc officialwebsite. Burada GBA emülatörünü iOS 12.3.1, 12.3, 12, 11.4.1, 12, 11.3.1, 11.2.6 - 11, 10.3.3, 9.3.5 - 8.1, 7.1.2'ye kurmanın yolunu öğreneceksiniz iPhone'unuzu sarsmak zorunda kalmadan firmware veya altında! 1: Şimdi iOS 12.3.1, 12, 11.4.1, 11.3.1, 11.2.6, 11.2.5, 11.2.1 - 11, 10.3.3, 10.2.1, 10.2 / 10 ile GBA emülatörünü inceledik. - 9.3.5 ve harika çalıştı. OS on üç, zaten çoktan beklenen bir güncellemedir, çünkü temel seçeneklerinin birçoğu, zaten Mac'te edinilebildiğine benzer bir sistem çapında karanlık modla birlikte sızdırılmıştır. Apple, şirketin işlemcilerinin ve makine incelemesi algoritmalarının zorladığı yeni ve ilginç görüntü seçeneklerini sunup sunmayacağı görülmeye devam ediyor.


Her halükarda, bir sistemde engin Dark Mode gibi yepyeni seçeneklerle birlikte gelen iOS 13 kesinlikle yeni donanım Apple bu yıl sonra başlattı. True Tone, geçen yıl 9,7 inç iPad ile piyasaya sürüldü ve gösterinin beyaz dengesini mekanik olarak ayarlayarak metnin okunabilirliğini daha iyi hale getirerek aydınlatmayı temel alarak gösteriyi daha sıcak veya daha soğuk hale getirdi. Uygulamalarınızın, güvenli alanlara saygı göstererek, uyarlanabilir düzenleri destekleyerek ve daha fazlasını sağlayarak uçtan uca ekranın avantajlarından faydalandığından emin olun. 7. Sonunda, geri yüklemenizin durduğunu gösteren iletişim kutusu, geri yüklemeyi tamamlamak için kalan süre tahminini gösterir. İnce kılıflar, sağlam örnekler, deri tabanlı cüzdan koşulları ve ekstra özelliklere sahip Olixar koleksiyonu tüm gereksinimlerinizi karşılayacak. En son önceki Ming-Chi Kuo, şirketin 2018'de iPhone için Apple Pencil yardımcısını tanıtacağını ima etti. Vaka yapımcıları, iPhone koşullarını sağlamak için öncelikli olanlara dönüşmek için genellikle telaşlanıyor.


2018 iPhone'ların piyasaya sürülmesi, çokuluslu şirketin yaptığı tüm hazırlık ve erken işbirlikleriyle şaşırtılmayacak gibi görünüyor. Her üç iPhone da mevcut iPhone serisi ile aynı tasarım diline uygun olacak. ESIM, iPhone'lar için ikiz-SIM yardımını tanıtan bir yöntemdi. Bu moda ilk zirve talebini karşılayabilir ve kendileri için itibar kazanabilir. Pro modelleri benim için çok pahalı, ama bir iPhone denemeye ihtiyacım var. 6. Kurulum tamamlandıktan sonra, istediğiniz rom'ları indirmek ve iPhone'unuzdan zevk aldığınız oyunları oynamaktan çekinmeyin. Yine de, yeni iPhone 11 üzerinde çok sorunsuz çalışır. Teaser, Pixel 4'ün dedikodu yapan iPhone 11'e çok benzeyen bir arka tasarıma sahip olduğunu öne sürse de, Google bize ahizenin girişini göstermedi. Cep telefonunun keyfini ve verimliliğini de içermekle birlikte, inşa edilmesi de ekstra pahalıdır.


Emülatörler iPhone'da daha önce çalışabilirken, Apple en son iOS belleniminde tarih döngüsü numarasını verdi. GBA emülatörünü kurmanın ve iPhone'unuzda harika video oyunları oynamanın iki yolu var. iphone 11 kılıf 'ı eşleştirin ve yine de noktalar olup olmadığını görmek için aynı ses dosyasını veya ses kaynağını bir kez daha dinlemeyi deneyin. UDID kaydıyla, bu uygulamaların sertifika sorunları hakkında endişelenmeden sorunsuz bir şekilde tadını çıkarabilirsiniz. İOS'a hemen on bir tane koyan ve herhangi bir sorunla sebat edenlerin, bu noktaların bu yeni yapıyla birlikte gittiğini ümit etmeleri gerekir. Yazılım güncellemesi. İTunes kullanılarak da kurulabilir. Parlak siyah, çok parlak, muhtemelen çok daha tamamen farklı olacak, lekeli parmak izleri, biraz aşınmış olacak, Logo sadece belirgin değil, arka bir ayna olarak kullanılabilir Dokuz anotlama ve bileme işlemi içerir. Apple Logosu sergilenene ve gadget bir kez daha yeniden başlatılıncaya kadar iPhone / iPad / iPhone / X / 8 / Sekiz Artı / 7/7 Plus'ın önceki iPhone ve iPad düğmelerinin bir karışımına uzun basın. Ayrıca, Apple markası için, telefonunuzun zeminle veya diğer yüzeylerle temas etmemesini sağlayan yükseltilmiş bir dudağın yanı sıra, yine bir dokunuş vardır.

They posted on the same topic

1. On Saturday, January 4 2020, 20:59 by obat sipilis

obat sipilis

IPhone veya IPad Yedekleme ITunes Nasıl Geri Yüklenir - Potts Daniels...

2. On Monday, January 27 2020, 17:29 by Cheap Medical College

Cheap Medical College

IPhone veya IPad Yedekleme ITunes Nasıl Geri Yüklenir - Potts Daniels...

3. On Friday, February 7 2020, 15:51 by dominoqq

dominoqq

IPhone veya IPad Yedekleme ITunes Nasıl Geri Yüklenir - Potts Daniels...

4. On Saturday, March 14 2020, 13:08 by most cost-effective

most cost-effective

IPhone veya IPad Yedekleme ITunes Nasıl Geri Yüklenir - Potts Daniels...

5. On Sunday, November 22 2020, 14:54 by visit my homepage

visit my homepage

IPhone veya IPad Yedekleme ITunes Nasıl Geri Yüklenir - Potts Daniels...

6. On Sunday, January 10 2021, 18:39 by is zinc oxide toxic to dogs

is zinc oxide toxic to dogs

IPhone veya IPad Yedekleme ITunes Nasıl Geri Yüklenir - Potts Daniels...

7. On Saturday, February 6 2021, 02:18 by sv388.com

sv388.com

IPhone veya IPad Yedekleme ITunes Nasıl Geri Yüklenir - Potts Daniels...

Trackback URL : https://kejserkejser14.bladejournal.com/trackback/225512

This post's comments feed